Anemones Villas (Lefkas)

Vanaf 1,034.00

Artikelnummer: 847c0f9f3e01 Categorie:

Beschrijving

Villa Anemones Villas bevindt zich in Spanochori, gelegen in de regio Lefkas. Anemones Villas is geclassificeerd met 5 sterren. De reis wordt verzorgd door Eliza Was Here en is altijd inclusief vlucht én huurauto!

Bekijk prijzen en beschikbaarheid

Waarom Anemones Villas een goede keuze is:

Ruime villa’s;Plons in je privézwembad;Veel privacy;Droom weg bij het uitzicht

Goed om te weten

Accommodatietype: Villa
Waar in Griekenland: Lefkas
Classificatie: 5 sterren
Reviews: beoordeeld met een 8.1 gemiddeld
Huurauto: ja, bij de prijs inbegrepen gedurende je gehele verblijf
Omgeving: Afstand tot strand circa 6 kilometer (zandstrand Afstand tot centrum: circa 0

Alles op een rijtje

Meer weten over deze leuke accommodatie in Spanochori, Lefkas:

Foto’s van Anemones Villas

Vertrekdata van Anemones Villas

Prijzen en beschikbaarheid van Anemones Villas

Over deze accommodatie in de regio Lefkas

Ik kijk nog eens goed op het naambordje. ‘Villa Nisa’ staat er, in sierlijke letters. Wat leuk, de villa is vernoemd naar de beeldschone nimf Nisa uit de Griekse mythologie. Meteen denk ik aan de naam die op het hek stond, waardoor ik naar binnen ben gekomen: Anemones. Het sprak me aan omdat ik aan de bijzondere windbloem dacht, maar dat ik er nu pas opkom! Ook Anemones was een van de illustere nimfen uit oude Griekse verhalen, op wie het halve mannelijke godenrijk een oogje had. Ik word er nieuwsgierig van, wat is dit voor plek?

Met mijn tas nog in mijn hand kijk ik het terrein rond. Betere villanamen hadden ze niet kunnen verzinnen. Het is hier ook echt beeldschoon. Vijf villa’s staan verspreid over het terrein en hebben allemaal een zee van grond om zich heen, met daarop veranda’s, een privézwembad en gezellige bloemen en planten. Mijn blik glijdt langs het dichtstbijzijnde zwembad en daar zie ik ‘m: de fonkelend blauwe, Ionische zee. Voordat ik er erg in heb, voel ik dat mijn tas wordt afgepakt. Het is de eigenaar, die me tegemoet is gelopen. “Welkom in Anemones Villa’s! Ik zie dat je het uitzicht al bewonderd hebt. Houd je van de zee? Dan laat ik je straks de stranden hier beneden zien. Het is maar een kwartiertje rijden.”

Hij steekt de grasrijke tuin over en gaat me, via een stenen pad, voor naar een van de villa’s. Ik kijk om en zie beneden een stadje liggen. Zou dat Lefkada zijn, de hoofdstad? Bij de villa aangekomen kijk ik meteen op het naambordje. ‘Kallisto.’ Ik grinnik inwendig. De nimf der nimfen. Dat belooft wat.

Bekijk prijzen en beschikbaarheid